Již podesáté se letos v říjnu uskuteční Den otevřených dřevostaveb

Připojte se k nám na 10. jubilejním ročníku Dne otevřených dřevostaveb, který se koná 7. října 2023. Tato akce, pořádaná Asociací dodavatelů montovaných domů (ADMD), nabízí jedinečnou příležitost pro všechny zájemce o dřevostavby. Během tohoto dne budou desítky rozestavěných i dokončených domů na bázi dřeva po celé republice otevřeny veřejnosti od 10:00 do 17:00 hodin.

ADMD každoročně přináší nové a inovativní akce a projekty pro oblast dřevostaveb, a letos to nebude jiné. 10. ročník Dne otevřených dřevostaveb bude nabízet kvalitní, energeticky úsporné, udržitelné a rychle realizovatelné bydlení. Mimo hotové a rozestavěné rodinné domy mohou být otevřeny nové zajímavé stavby veřejného sektoru, jako jsou základní a mateřské školy, objekty pro seniory nebo administrativní a obchodní prostory zhotovené z dřeva. Tato akce poskytne příležitost vidět, co dokáží naši výrobci s konstrukcemi na bázi dřeva v současnosti navrhnout a postavit.

Seznam otevřených dřevostaveb bude zveřejněn na webu ADMD během září 2023. Zde si vyberete stavby k návštěvě a prostřednictvím online formuláře na stránce www.DenDrevostaveb.cz rezervujete čas návštěvy. Sledujte také událost na sociálních sítích Facebook a LinkedIn, kde budou zveřejňovány nejnovější informace a představení všech otevřených staveb.

Dřevostavby se stávají stále populárnější volbou pro rychlé, dostupné a zároveň kvalitní a komfortní bydlení. V loňském roce navštívilo dřevostavby více než tisíc lidí a zájem o tuto akci každým rokem roste. ADMD věří, že na letošním 10. ročníku se může pochlubit podobnými účastnickými čísly.

Termín konání je sobota 7. října 2023. První videopozvánka ADMD již naznačuje, že letošní jubilejní 10. ročník přinese opět širokou škálu kvalitního bydlení. Kromě prohlídky hotových a rozestavěných dřevostaveb a návštěvy výrobních závodů asociace, budou také otevřeny nové zajímavé stavby z oblasti občanské vybavenosti. Každoročně přibývá jejich počet a je fascinující vidět, jak naši výrobci dokáží navrhnout a postavit takové konstrukce.

I letos si zájemci budou moci prohlédnout desítky otevřených dřevostaveb. První seznamy budou zveřejněny na webu ADMD již v létě a kompletní seznam bude dostupný v průběhu září 2023. Návštěvníci budou mít možnost navštívit rozestavěné i dokončené domy od 10:00 do 17:00 hodin bezplatně. Hostitelé, odborníci z realizačních firem, budou k dispozici a poskytnou veškeré informace související s projekty dřevostaveb.

Dřevostavby – Optimální cesta k rychlému a kvalitnímu bydlení

Lenka Trandová, ředitelka Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD), zdůrazňuje, že vlastnictví rodinného domu zůstává prioritou pro mladé rodiny bez ohledu na ekonomické cykly. “Naši výrobci se dokáží vyrovnat s růstem cen energií, komodit a inflace díky svým inovacím, novým technologiím a investicím do projekce a výroby. I přes mírný cenový nárůst jsou dřevostavby stále optimální volbou pro rychlé, dostupné a kvalitní bydlení. Věříme, že to bude zřejmé i na letošním jubilejním 10. ročníku Dne otevřených dřevostaveb.” zmiňuje Trandová.

Zájem o Dny otevřených dřevostaveb stále roste – Podrobnosti z minulého ročníku

Minulý 9. ročník Dne otevřených dřevostaveb potvrdil atraktivitu této akce. Zkušenosti zástupců členských firem ADMD, kteří byli osobně přítomni v různých domech, ukazují, že povědomí veřejnosti o dřevostavbách a jejich výhodách se každým rokem zvyšuje. Loňská akce přilákala více než tisíc návštěvníků, kteří měli možnost navštívit více než 50 certifikovaných dřevostaveb po celé České republice. Zájem o členství v naší asociaci se nezastavuje, a proto věříme, že i na 10. ročníku Dne otevřených dřevostaveb se budeme moci pyšnit podobnými účastnickými čísly, říká Lenka Trandová, ředitelka ADMD.

Přihlášky k návštěvě Dne otevřených dřevostaveb již letos dostupné online

Chcete-li navštívit některou z dřevostaveb, máte i letos možnost přihlásit se prostřednictvím online formuláře, který naleznete na webové stránce www.DenDrevostaveb.cz. Zde budou postupně zveřejňovány také další důležité informace a novinky týkající se letošního ročníku. Nezapomeňte také navštívit událost na sociálních sítích Facebook a LinkedIn, kde naleznete nejaktuálnější informace a prezentaci všech staveb, které budou otevřeny v sobotu 7. října 2023. Záštitu nad akcí Den otevřených dřevostaveb udělil Ing. Jozef Síkela, ministr průmyslu a obchodu.


Jsme mediálním partnerem veletrhu FOR ARCH 2023 proto budete moci veletrh navštívit zcela zdarma se vstupenkou od našeho vydavatelství. Stáhněte si vstupenky ZDARMA teď a tady na odkazu níže nebo sledujte náš webfacebookové stránky, nebo se zaregistrujte k odběru novinek, a my vám odkaz na stažení vstupenky ZDARMA včas zašleme…

VSTUPENKA ZDARMA na FOR ARCH 2023 brzy ke stažení

Další informací o veletrhu FOR ARCH 2023

DrevoaStavby.cz | Veletrh FOR ARCH 2022